Aneta Śpiewak

Aneta Śpiewak - specjalista psycholog kliniczny, Certyfikowany, dyplomowany psychoterapeuta, psycholog, fizjoterapeuta.
Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Fizjoterapii na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Psycholog w trakcie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu.

Psychoterapeutka pracująca w nurcie integracyjnym, certyfikat nr 26. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywała podczas 4 – letnich studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Powyższe studia przygotowują do profesjonalnego prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej. Pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sądowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiada uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych osób ubiegających się o posiadanie broni. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Zespole Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznych, Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia NZOZ Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.  Posiada również doświadczenie w pracy jako fizjoterapeutka. Jak twierdzi integracja podejścia biologiczno-medycznego z psychologicznym ubogaca warsztat pracy terapeutycznej oraz umożliwia całościowe rozumienie problemów klienta. Odbyła również liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu terapii Gestalt, Analizy Transakcyjnej, terapii behawioralnej, terapii i diagnozy dzieci i młodzieży. Współpracuje z Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży, a także z Poradniami Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych jak również dla Dzieci i Młodzieży w kilku placówkach.
Zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz w psychoterapią indywidualną dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości. W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się również diagnozą psychologiczną i terapią całościowych zaburzeń rozwojowych, zaburzeń emocjonalnych, ADHD, ODD. W swojej pracy korzysta z różnych podejść teoretycznych.
Metody i procedury dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów.
Zgodnie z przyjętą konwencją swoją pracę poddaje stałej superwizji.    
Newsletter

Wpisz swój email, jeśli chcesz otrzymywać informacje o DCP.

Wybierz, która dziedzina Cię interesuje:

 

Wpisz swój email, jeśli chcesz usunąć z bazy newsletterów.

 

Kontakt

Dolnośląskie
Centrum Psychoterapii

ul. Dyrekcyjna 37/47
50-528 Wrocław

tel: +48 71 332 36 70
tel: +48 71 361 60 35

e-mail: info@dcp.wroclaw.pl

Mapa dojazdu Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Jesteśmy członkiem:

PIFS