Terapia grupowa dla osób depresyjnych i lękowych.

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na
Terapię grupową dla osób depresyjnych i lękowych.

Terminy terapii: Grupa terapeutyczna ma charakter otwarty, tzn. że możliwe jest przyjmowanie uczestników do grupy na każdym etapie jej trwania. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od godz. 19.00 do godz. 21.00.

Odbiorcy grupy: Ta forma psychoterapii grupowej skierowana jest do osób cierpiących na zaburzenia nastroju, doświadczających smutku, depresji oraz innych negatywnych uczuć, nie radzących sobie ze swoimi emocjami i problemami, wykazujących trudności z doświadczaniem satysfakcji w obszarze życia osobistego i zawodowego oraz w obszarze relacji interpersonalnych. Do grupy zapraszamy również osoby doświadczające zaburzeń lękowych, przeżywających obawy dotyczące codziennego funkcjonowania, doznających silnego stresu, przemęczenia, napadów lęku, fobii, natręctw, zaburzeń nerwicowych pod postacią somatyczną, kłopotów z adaptacją do nowych warunków oraz problemów osobowościowych takich jak nieśmiałość czy niskie poczucie własnej wartości. Grupa ma charakter otwarty to znaczy w każdym momencie trwania grupy mogą do niej dołączyć nowe osoby.

Cena: Koszt jednorazowej indywidualnej konsultacji psychologicznej (przed rozpoczęciem grupy) to 60 zł. Koszt 1 sesji grupy terapeutycznej (2 h) to 60 zł. Opłata za grupę wnoszona będzie z góry za 1 miesiąc (4 spotkania - 240 zł).

Prowadząca: mgr Aneta Śpiewak - certyfikowany, dyplomowany psychoterapeuta, psycholog, fizjoterapeuta. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Fizjoterapii na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Psycholog w trakcie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu. Psychoterapeutka pracująca w nurcie integracyjnym, certyfikat nr 26. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywała podczas 4 – letnich studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Powyższe studia przygotowują do profesjonalnego prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej. Pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sądowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiada uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych osób ubiegających się o posiadanie broni. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Zespole Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznych, Placówkach Opiekuńczo­-Wychowawczych oraz Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia NZOZ Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Posiada również doświadczenie w pracy jako fizjoterapeutka. Jak twierdzi integracja podejścia biologiczno-medycznego z psychologicznym ubogaca warsztat pracy terapeutycznej oraz umożliwia całościowe rozumienie problemów Pacjenta. Zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz w psychoterapią indywidualną dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Specjalizuje się w pracy psychoterapeutycznej zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości. W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się również diagnozą psychologiczną i terapią całościowych zaburzeń rozwojowych, zaburzeń emocjonalnych, ADHD, ODD. W swojej pracy korzysta z różnych podejść teoretycznych. Metody i procedury dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów. Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu przy ul. Dyrekcyjnej 37/47 (www.dcp.wroclaw.pl).

Szczegółowe informacje i zapisy:
Rejestracja Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii
ul. Dyrekcyjna 37/47, 50-528 Wrocław
tel. +48 71 332 36 70
e-mail: info@dcp.wroclaw.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym konsultantem:

Aleksandra Gumna

Aleksandra Gumna

Pracownia Testów DCP

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi największą na Dolnym Śląsku Pracownię Testów Psychologicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 100 metod diagnostycznych.

Więcej

Anoreksja, Bulimia !

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na terapię grupową zaburzeń odżywiania. Grupa terapeutyczna ma charakter otwarty, tzn. że możliwe jest przyjmowanie uczestników do grupy na każdym etapie jej trwania. Zapraszamy w środy od 18.00 do 20.00.

Więcej

Depresja, lęk ? DDA?

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na terapię grupową dla osób depresyjnych i lękowych oraz DDA. Grupa ma charakter otwarty, tzn. że możliwe jest przyjmowanie uczestników do grupy na każdym etapie jej trwania.

Więcej

W dniu dzisiejszym pracujemy
jeszcze:

0 godz. 0 min. 0 sek.

Kontakt

Dolnośląskie
Centrum Psychoterapii

ul. Dyrekcyjna 37/47
50-528 Wrocław

tel: +48 71 332 36 70
tel: +48 71 361 60 35

e-mail: info@dcp.wroclaw.pl

Mapa dojazdu Dolnośląskie Centrum Psychoterapii