Oferta pracy

Praca w DCP
   
Stanowisko TRENERA-EKONOMIA SPOŁECZNA
Numer referencyjny DCP/2018/TRENER-EKONOMIA SPOŁ
Oferujemy Oferujemy : pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie - miłą i przyjazną atmosferę pracy - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - rozwój zawodowy, do dyspozycji sprzęt multimedialny, służbowe auto
Oczekujemy 1. posiadanie wykształcenia wyższego 2. min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w sektorze ekonomii społecznej 3. doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/ warsztatów/seminariów z tematyki ekonomii społecznej 4. komunikatywność, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, zdolności organizacyjne, obowiązkowość, skrupulatność ,wysoka kultura osobista ; 5. umiejętność przygotowywania ofert dla klientów ; 6. umiejętność pracy z grupą z wykorzystaniem technik multimedialnych.
Wymagane dokumenty Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata ( referencje i zestawienie tematów i godzin zrealizowanych szkoleń) na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP/2018/TRENER- EKONOMIA SPOŁECZNA).
Uwagi Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.
Newsletter

Wpisz swój email, jeśli chcesz otrzymywać informacje o DCP.

Wybierz, która dziedzina Cię interesuje:

 

Wpisz swój email, jeśli chcesz usunąć z bazy newsletterów.

 

Kontakt

Dolnośląskie
Centrum Psychoterapii

ul. Dyrekcyjna 37/47
50-528 Wrocław

tel: +48 71 332 36 70
tel: +48 71 361 60 35

e-mail: info@dcp.wroclaw.pl

Mapa dojazdu Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Jesteśmy członkiem:

PIFS