Marzena Miszczuk

Marzena Miszczuk - praca w zawodzie psychologa, psychoterapeuty jest dla mnie pasją, spotkaniem z drugim człowiekiem opartym na szacunku i wzajemnej współpracy. Jako doświadczony psycholog, psychoterapeuta oferuję pomoc psychologiczną osobom dorosłym i młodzieży. Prowadzę konsultacje psychologiczne, wizyty diagnostyczne, psychoterapię indywidualną, a także psychoterapię małżeńską / partnerską i psychoterapię rodzinną. Pomagam osobom, które przeżywają różnego rodzaju problemy w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym, w relacjach z innymi ludźmi. Pomagam osobom, które często doświadczają przykrych emocji, przeżyły silny stres, kryzys życiowy, uraz psychiczny, traumę, stratę, żałobę. Pomagam osobom, które doświadczyły przemocy, a także osobom, które stosują przemoc.

W czasie trwania mojej drogi zawodowej ukończyłam szkoły, szkolenia i kursy dotyczące diagnozy i psychoterapii różnego rodzaju zaburzeń psychicznych, co dało mi możliwość świadczenia pomocy psychologicznej osobom zgłaszającym się z różnego rodzaju problemami. Bliskie mi jest podejście integratywne w psychoterapii w którym łączy się metody i techniki pracy z pacjentem z różnych szkół psychoterapeutycznych w zależności od indywidualnych potrzeb i problemów z jakimi zgłasza się pacjent.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ważne jest dla mnie przestrzeganie zasad etyki zawodu psychologa. Regularnie superwizuję swoją pracę psychoterapeutyczną. Za swój atut uważam także nastawienie na ciągły rozwój zawodowy oraz osobisty.

MOJE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
1). Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (2005 - 2008).
2). Gabinet Psychologiczny Marzena Miszczuk we Wrocławiu www.marzenamiszczuk.pl (od 2008 roku i obecnie).
3). Wrocławskie Centrum Zdrowia (2008 rok oraz 2010 - 2018).
4). Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu (2015 - 2019).
5). Avanti Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji we Wrocławiu (2018 - 2019).
6). Ja Ty My Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną we Wrocławiu www.jatymy.info (od 2018 roku i obecnie).
7). Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu (od 2019 roku i obecnie).


Newsletter

Wpisz swój email, jeśli chcesz otrzymywać informacje o DCP.

Wybierz, która dziedzina Cię interesuje:

 

Wpisz swój email, jeśli chcesz usunąć z bazy newsletterów.

 

Kontakt

Dolnośląskie
Centrum Psychoterapii

ul. Dyrekcyjna 37/47
50-528 Wrocław

tel: +48 71 332 36 70
tel: +48 71 361 60 35

e-mail: info@dcp.wroclaw.pl

Mapa dojazdu Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Jesteśmy członkiem:

PIFS