• Oferta badań

  Wykonywane przez nas badania lekarskie na prawo jazdy przeznaczone są dla wszystkich ubiegających się o uzyskanie uprawnień w zakresie prawa jazdy kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D i D+E, uprawnień do kierowania tramwajem, oraz dla kierowców ubiegających się o przywrócenie uprawnień, wobec których została wydana decyzja o ich cofnięciu.

   

  Na badania psychologiczne we Wrocławiu mogą zgłaszać się osoby, którym upływa termin ważności badań lekarskich na prawo jazdy kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D i D+E aby je przedłużyć.

 • Szczegóły

  Oferta badań dedykowana jest dla kierujących motorowerem, pojazdem silnikowym lub tramwajem, jeżeli brał udział w wypadku drogowym, w którego następstwie inna osoba doznała obrażeń lub poniosła śmierć; jeżeli kierował w stanie nietrzeźwości; lub przekroczyli liczbę 24 punktów otrzymanych za naruszenie przepisów ruchu drogowego, bądź w okresie próbnym popełnił co najmniej dwa wykroczenia w ruchu drogowym przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

 • Badania kierowców obejmują każdą osobę posiadającą prawo jazdy lub pozwolenie na kierowanie tramwajem, co do której, w wyniku badania lekarskiego stwierdzono możliwość istnienia poważnych przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem. Badaniom psychologicznych, które wykonujemy we Wrocławiu w przystępnej cenie, podlegają osoby ubiegające się o wydanie zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym lub przewożącym wartości pieniężne oraz ci, którzy ubiegają się o przedłużenie terminu ważności tych dokumentów.

   

  Oferta badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu obejmuje również kandydatów na instruktorów oraz instruktorów prawa jazdy a także kandydatów na egzaminatorów oraz egzaminatorów. Gwarantujemy przystępne ceny badań psychologicznych we Wrocławiu i profesjonalne podejście.

Odwiedź naszą stronę internetową!

Zacznijmy od rozmowy

Wyznacz trasę

Portal pacjenta DCP

Utwórz w 30 sekund darmowe konto w Portalu Pacjenta DCP i umów się na wizytę !

Dzięki koncie w Portalu Pacjenta będziesz mógł samodzielnie w prosty i intuicyjny sposób 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę:

- umawiać, przenosić lub odwoływać wizyty gabinetowe lub online.

- odbyć wizytę online

Dzięki koncie w Portalu Pacjenta będziesz miał także wgląd w:
- umówione przyszłe wizyty

- historię zrealizowanych wizyt (online i gabinetowych)

- e-Recepty

- e-Skierowania

- e-Zwolnienia

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności tej strony.

Masz pytania?
Porozmawiaj z konsultantem...